Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » YouTube Szerzői jog probléma?

YouTube Szerzői jog probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan kérdésem lenne hogy a videókat hogyan lehet feltenni youtubra úgy hogy nem írja hogy szerzői jogokra hivatkozva nem jelenik meg világszerte. Én megtudom nézni csak mások nem.

pl: Egy David Guetta számot felraktam és szerzői jogra hivatkozva nem tudja megnézni senki ( és már pár ember felrakta adtam neki más nevet akkor se jó :) )

Saját mixemre is ezt írja pedig én csináltam


A másik problémám pedig az hogy 15 percnél hosszabb videót nem enged felrakni pedig át átállítottam ( rendezőire) de ez a kisebbik : )


Aki tudna segíteni annak megköszönném


2011. aug. 25. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

David Guetta szám:

1. Nem a te zenei anyagod, de ezt leírták a jogog és szabályoknál is.

2. David Guetta egy sznob fasz.


A remixed: Olyan dalt tartalmaz ami megint csak nem a tied.


15 perc: YT limit....Ha meg rendezőre raktad, akkor dobd meg a YT-t egy e-mail-el vagy csörgetsd meg a számukat.

2011. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod


Igen leírták csak azt nem értem más felhasználó hogyan tudja felrakni azt a számot úgy hogy nem tiltják le mint az enyémet ? :) És rá is érvényesek ugyebár a szerzői jogok de valahogy megoldotta ez érdekelne :)

2011. aug. 26. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd a meghatározáshoz: "I DO NOT OWN ANYTHING!" vagy valami hasonlót. Talán bejön, én még nem próbáltam, de millió videónál kint van, és nem szedik le.
2011. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17:37

:D


Hidd el, ez lósz@rt sem ér.

Hiába van kiírva ez vagy ehhez hasonló, akkor is le fogják venni a videót.

2011. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Videó feltöltésénél ott van egy választás hogy a videót le lehet e másolni, vagy nem (persze a forrás megjelölésével)

Sztem az lesz

2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!