Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy az együttes...

Miért van az, hogy az együttesek első 3-4 albuma az "etalon", amiknek a sikerét általában nem tudják soha többé megismételni?

Figyelt kérdés
A legtöbb együttessel és zenésszel így van. Van egy-két ütős album, és onnantól minden amit csinál, ahhoz képest gyenge lesz. Miért kell hogy így legyen? Miért nem lehet folyamatosan ütős zenét csinálni? (példák: Metallica 80-as évek, Bon Jovi, Def Leppard, Guns n Roses, U2, a zenéjük ütőssége folyamatosan hanyatlott az idővel)
2011. aug. 27. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet szerintem, mert a sikerek után már akkora rajongói bázisuk van, hogy úgy gondolják, nem tehetik meg, hogy ne azt adják a közönségnek, amit megszoktak tőlük, amit elvárnak, és akkor már nehéz újítani. Folyton ütőset alkotni meg szerintem csak úgy lehet, ha van valami változás a zenében is, mint ahogy a zenész, mint ember gondolkodása is állandóan változik. Magyarul akkor marad fejlődőképes egy banda, ha olyan zenét játszik, amilyet ők szeretnének és nem olyat, amit a rajongók várnak el.
2011. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy gondold el hogy ameddig jók az albumok addig tényleg szeretik csinálni. Amikor már a pénzről szól akkor csak kiadnak újabb és újabb albumokat.
2011. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzők jól leírták. Amikor a pénzről szól az együttes, ott már nem számít a színvonal, mert úgy is sokan megveszik +ha ismertebbek lesznek, átmennek kommerszbe, hogy a rajongótábort tovább szélesítsék. Bár Metallica szerintem Cliff halála miatt ment tönkre. Első 3 album brutálisan jó lett-Cliff meghal-Elkezdenek gyengülni... Bár Fekete Albumon is volt pár jó szám, de utána... Load, Reload, St Anger elég sz*r lett, bár nem annyira, mint amennyire lehúzták. Viszont Death Magnetic viszont nagyon üt szerintem :D Most ősszel jön ki új album, arra kíváncsi leszek...
2011. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!