Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretném megmutatni egy...

Szeretném megmutatni egy saját zenémet. Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Szerinted milyen?

Figyelt kérdés

Stílus: Elektronikus, Techno

Program: Ableton Live Suite


Tudom, nem sok embernek tetszik ez a stílus... de azért, próba szerencse! És köszönöm a válaszokat!


A link:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallgattam még techno zenét (vagyis lehet, csak nem emlékszek rá vagy hasonló), és most őszinte leszek...

Az első tíz másodpercig eljutottam, tovább már csak beletekertem. Ne haragudj, de nagyon idegesítő, fáj tőle a fejem! Nem kellett volna belerakni ezt a "putyputy-effektet" (bocsi, nem értek ehhez, rem. tudod mire gondolok). Illetve bele lehet tenni, csak ne mindig az legyen az alap. Váltogasd a hangokat, mint mondjuk a mai disco-s zenéknél - most jöttem rá, milyen amatőr vagyok a zenében (:D :/). Szóval, tényleg nagyon idegölő ez az egész.


Ez csak az én véleményem persze, mert minden művésznek vannak "utálói" és rajongói. Ha neked ez a zene tetszik, vagy szeretnél DJ lenni, akkor hajrá! Gyerünk! Sose add fel! Sok sikert! ;-)

2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, megértem a véleményed és el is fogadom. Nem utolsó sorban köszönöm, hogy írtál. Nagyjából sejtem melyik hangra gondolsz, ha esetleg érdekel, kiveszem és hallgasd meg úgyis, hátha... :)


Nem is tudom, hogy az akarok-e lenni, én csak szeretem szórakoztatni az embereket. Hidd el nagyon jó, amikor arra a zenékre tombolnak, amit te játszasz. Engem ez éltet. Nem akarok ebből se meggazdagodni, még híres sem szeretnék lenni. Csak az érzéseimet próbálom "leírni" egy zenében.


Köszönöm a bíztatást! :) Riszpekt!

2011. aug. 28. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.



elhiszem, és tényleg ne haragudj a válaszomért, nem akartalak lelombozni! Azért, jó érzés nekem is, hogy van olyna normális ember itt, aki elfogadja a véleményemet és nem kezd el mindjárt 'anyázni' meg hasonlók. Plusz pont még ezért:



" Nem is tudom, hogy az akarok-e lenni, én csak szeretem szórakoztatni az embereket. Hidd el nagyon jó, amikor arra a zenékre tombolnak, amit te játszasz. Engem ez éltet. Nem akarok ebből se meggazdagodni, még híres sem szeretnék lenni. Csak az érzéseimet próbálom "leírni" egy zenében. "


(Ezt olyan jó olvasni, hogy harmadszorra olvasom el.)


Respekt! :)

2011. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos jó és emberből kevés van. De olyankor valami boldogság szerű érzés tölt el, mikor olyan emberrel "találkozok", mint te, akár a való életben, akár itt, gyakorin.


Az esetek 90%-ban pontosan az a szituáció áll fenn, amit te is felvázoltál: ha valakinek nem tetszik a reakciód, egyből kezdődik az any@zás, egymás elküldése a pics@ba, meg hasonlók.

Sajnálom, hogy igaz a mondás: Homo homini lupus est. De mindenképp örülök, hogy vannak kivételek is.


Örülök, hogy írtál, tényleg jó érzés volt, hogy te sem azzal kezdtél, hogy ez egy szar, hogy mered mutogatni, etc.


A legjobbakat kívánom neked.


Szép napot, kedves "idegen"!

2011. aug. 29. 16:36
 5/6 A kérdező kommentje:

-és


Az nem tudom, hogy került oda... :)

2011. aug. 29. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Kár, hogy nem tudlak felpontozni, pedig megint egy jó válaszra akadtam! :)


Na, de nem írok többet ide, inkább jöjjenek a kommentek! ;)

A legjobbakat!

2011. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!