Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Britney Spears Everytime c....

Britney Spears Everytime c. dalának mi a mondanivalója, üzenete?

Figyelt kérdés

A végén a baba,meg hogy megfullad...:/

ez azt jelenti,hogy boldogtalan?


2011. aug. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

magyarul:

[link]

2011. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:) várok még további válaszokat a szimbólumokra vonatkozóan!!!(Klip)
2011. aug. 29. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted uzen valamit egy pop dal?!
2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert szerinted nem üzenhet?ha nem tudod a választ a kérdésemre,akkor minek írsz?(meg ha nem érdekel a téma)
2011. aug. 29. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

úgy tudom, hogy ezt anno a Justin Timberlake-kel való szakítása után írta.......

van is benne egy rész, hogy "I may have made it rain. Please forgive me. My weakness caused you pain. And this song is my sorry." szerintem ez tényleg rá utal..... :(:/

de anno voltak is ilyen felháborodások, hogy mien már eza Britney hogy az öngyilkosságot mutatja a fiataloknak blabla.... de szerintem nem erről szól a dal

a klipben az elején bent van az is h ő mekkora sztár és mennyi ember akarja őt "elérni" majdmegölik egymást egy aláírásért stb.. amolyan "hírnév ára" meg mikor szállítják a mentőautóban még akkoris autógramot akarnak tőle az emberek, mit sem törődve azzal hogy meghal....

viszont azt én sem értem h mi aza vérfolt a fején, és mért fullad meg.. ?! :S

2012. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legszebb dala Britneynek. Sőt, a legszebb.

Valami köze van Justinnak a kliphez, de én azt veszem le belőle

Hogy már a limuzinban voltak valami problémák a pasijával. Ugye kiszálltak a limoból, és egy csomó paparazzi vette őket körül, az egyik meg akarta "támadni" Britet, ezen meg Brit pasija tök ideges lett, és neki ment a paprazzinak. Utána valami folyosón keresztül bemennek a hotelszobába, ahol megint összevesznek valamin.

Mikor Britney befekszik a fürdőkádba, észreveszi, hogy vérzik a feje (gondolom ahogy a pasija meglökte vagy a paparazzik ahogy nyomkodták ide-oda nem tudom) és már, késő elmerül a vizben, meghal.

A pasija észreveszi holtan a kádban és hívja a mentőket (vagy a halottaskocsit) és mikor szállítják ki, még akkor is körbeveszi az összes papó, fényképezik őt meg minden. A pasija megbánta, hogy összeveszett vele.

A kisbaba meg úgy kerül a képbe, hogy ha valaki meghal, akkor jön helyette egy új. Tehát Britney újjászületik.

2012. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
nem Justin Timberlake-el, hanem Kevin Federline-al való szakításuk idején írta! ez a leg gyönyörűbb szám a világon!! mikor koncerfelvételt néztem, hogy ezt a számot énekli és a refrén-nél ahogy hallatszódik, hogy énekli vele a közönség és ahogy ő énekli.. kb kiráz a hideg. annyira imádom!!
2012. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon régi kérdés, tudom.

#7 meg nagyon messze áll a valóságtól, mivel Kevinnel csak ezután jöttek össze.


De Britney választ adott erre...


[link]

dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!