Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A VEVO mért törölte ki Justin...

A VEVO mért törölte ki Justin Bieber videóit?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/user/JustinBieberVEVO bár nem minthogyha bánnám XD
2011. aug. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mert több volt a dislike, mint a like. Amúgy nem tudom, de hallottam már olyat, hogy amiatt töröltek videót, mert sokan nem szerették.
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az esze.
2011. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Juuuuuuj, ez de komoly!

Szerintem is azért, mert többen lettek az "utálók".

Rebecca Black 'Friday' című száma is eredetileg egy RebeccaBlackVEVO címen volt, később, mikor már látták, hogy senkinek nem tetszik, letiltották a kommentelést, aztán kitörölték a videót is. Szóval lehetséges.

2011. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%
Nem a VEVO törölte hanem meghackelték és letörölte az összes videót am Lady gaga Bad romance is le lett törölve szóval EMINEM 4 EVER!
2011. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De cikkkyyyyy:p

Nemhinnem h Guns-okat letorolnenek......

2011. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit töröltek ki? Nem vagyok "annyira" jártas a suhanc diszkográfiájában, de kíváncsi vagyok, mitől szabadult meg az emberiség.
2011. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta már feltöltötték a videókat :S
2011. aug. 31. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos korai öröm, késő bánat. :D Lehet, hogy csak frissítették a videókat, ez valami 2 éves rutineljárás Vevoéknál.
2011. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!