Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenekészítő program? Melyiket...

Zenekészítő program? Melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés

Megnéztem tegnap a Reason-t,de megijedtem tőle, baromi bonyolult annak, aki még sose látott ilyen programot. Leírom mire kéne, és mi az elképzelésem, hátha tudtok segíteni:

van egy zongorám, azt összekötöm a géppel, felveszem amit játszom. De kell még hozzá más hangszer is, és én úgy képzeltem, hogy pl egy hegedűnél a zeneszerkesztőben beállítom a hangot, és onnantól amit zongorán játszom, az a gépen már hegedű hangként jelenik meg stb. Nem akarok mixelni, keverni, semmi ilyesmi, mert komolyzenét írok, így nekem ez az egy dolog kéne, hogy minél egyszerűbb és érthetőbb program legyen, ami tudja a fenti dolgot.

Van ilyen? Ha igen, melyik az?


2011. aug. 31. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A Reason tökéletes erre a célra. És szerintem a legegyszerűbb.Komolyan.
2011. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!