Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól az Intim Torna...

Miről szól az Intim Torna Illegál együttes Vágjál lyukat a kádba című száma?

Figyelt kérdés
Jó zene, talán valamit érteni is vélek a szövegéből. De szerintetek miről szól?
2011. aug. 31. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még leírni is nehéz amire gondolok. xD Nah szóval. Szerintem arról szól hogy minden rosszat felejts el, próbáld meg véghez vinni amit eddig nem tudtál. Kb. olyan mint amikor megfürdesz és az aznapi piszkot amit rád tapadt lemosod, és végül leengeded a vízzel együtt.
2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A Vágjál lyukat a kádba sor kb. Vágj lyukat a lelkeden és engedj el minden rosszat. Tisztulj meg.:)
2011. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tityo_1981 válasza:
14%
... és ezen ti még gondolkodtok is
2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Előzőnek:


Zenész vagyok, dalszöveg és versíró, olvasok folyamatosan évek óta, de én se értettem, miért, milyen lyuk kell a kádba.


Arcodat vidd máshová.

2011. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti még azt is szerintem, hogy néha ha kisírod magad attól jobb lehet. Illetve az almafás résznél, hogy meggondolatlanul cselekszel és nem tervezel előre.
2011. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal én is egyetértek.Amúgy tudod mikor értettem meg a mondanivalóját?Mikor felbasztak, és olyan szar kedvem volt és már sírásnál tartottam és szólt otthon a rádió és így egyszer csak meghallottam.És akkor esett le az egész.Hogy néha ki kell adni az elfojtott bánatunkat, dühünket és legtöbbször összetörnénk valamit.Most ők azzal fejezték ki hogy vágjál lyukat a kádba.Az is lehetett volna hogy törd ki az ablakot.:)
2012. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

De mindenre van megoldás!


[link]

2013. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
szerintem arról szól hogyha csalódás ér, ha fáj a kicsi lelked akkor valami olyan dolgot csinálj, ami el tudná feledtetni veled...vagy ha valami nagy boldog dolog ér akkor annak tiszteletére, örömére egy abszolút nem szokványos dolgot csinálni szerintem megtisztelő...
2014. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Vágjál lyukat a kádba = Engedd ki a könnyeid...


Ha megnézi valaki a klipjét ott látható is ,hogy egyes szereplők az elkeseredés határára jutnak de nem könnyeznek ......

2014. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És miért zenélnek a végén meztelenül? Talán azt jelenti, hogy ha lyukat vágok a kádba, akkor szabad leszek?
2015. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!