Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen csapnivaló az...

Miért ilyen csapnivaló az összes magyar zene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok egy olyan magyar nyelvű számot, amit meg lehetne hallgatni. Bezzeg a románok. Azok ontják a jobbnál jobb számokat. Tényleg itt van ez a kib@sz0tt xfaktor, megasztar meg a többi sz@rság de sehol sem tudnak egy valamirevaló embert kifogni. Tényleg otvan az a szerencsétlen v.csaba. beszélni nem tud hat még zenét csinálni. K.l.norbi grabovskirõl meg ne is beszéljünk. hHörögni bárki tud. Tömve van ez az ország un. 'tehetségekkel', de azért kell még új xfaktor. Pénz van az egész mögött. Tudják h az emberek olyan hüllyék h fognak szavazni 300ft ért. Példát kéne venni romániáról.
2011. szept. 3. 00:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem az összes magyar zene rossz. De tényleg rengeteg selejt van sajnos. Küldök neked néhány jót.
2011. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Teljesen azt írtad le amit én is gondolok. Mondjuk romániára még nem gondoltam, de amúgy tényleg csapnivaló. Csak bizonyos rock és punk együttesek viszik a fáklyát a sötétben, amúgy teljes a sötétség, a megsz@rosok meg a többi van kb1000 hang de dalt írni nem tud egy sem, és a mulatós zene az ami elad valamennyit ha a populárisabb zenéről beszélünk. Ez van
2011. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
De mondj milyen stílusban szeretnél.
2011. szept. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocs, az egyik nem magyar. Egyébként a Quimby és a Napoleon Boulevard is jó.
2011. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
De Zorán is jó. Egyet értek, hogy kevesebb jó magyar zene van és még több sz..r. De vannak jók is. Ha neked valamilyen stílusban hiányzik, szólj és küldök ha tudok.
2011. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hunnia - Skinhead, ez is jó szám, nem mintha Skinhead lennék vagy hasonló. Vagy a Kowalsky meg a Vega. Tudom. hogy vannak ezeknél jobb számok, de szerintem hallgathatók és jók.
2011. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem igazán ilyen jellegű zenékre gondoltam. A rock nálam alapból kizárva. Adok egy linket egy pár zenéről amik bejönnek.

http://www.youtube.com/watch?v=aMWhloUrLP8


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 3. 02:11
 9/24 A kérdező kommentje:
Rosszak a linkek. Majd holnap megcsinalom.
2011. szept. 3. 02:14
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem gond, én megtudom oldani:)

Értem én milyen zenéket szeretnél és tök jók, komolyan. Nekem sem ezek a magyar zenék az alapok, amiket hallgatok. De attól még szerintem nem hallgathatatlanok ezek sem.

Egyébként nézd meg a magyar celebek többségét is, milyenek... Teli van ország üresfejű barommal sajnos. A tehetségesek nem tudom hol vannak. Talán tanulnak.

2011. szept. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!