Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Álmomban hallottam egy zenét....

Halibel kérdése:

Álmomban hallottam egy zenét. Annyira emlékszem, hogy a naruto op valamelyike, de nem találom. Ezt a zenét amúgy régóta keresem. (? )

Figyelt kérdés
Egy női hang énekli, asszem valahogy a klip úgy kezdődik, hogy naruto így fekszik,és épp kinyitja a szemét vagy mi :) Nem tudom, melyik részbe volt. Segítenétek? Melyik op volt ez?
2011. szept. 3. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=9LM9i2uUazw Hát ezt épp nő énekli, de nem tudom melyikre gondolsz
2011. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem ez az :( amikor ez az op ment, az ending olyan volt, amikor kis figurák mászkáltak :D
2011. szept. 3. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÖszönööööööööööööööööööm!!!!!!!!!!!!!! ezzzzzzazzzzzz!!!!!!!!!!!! azér az elsőnek is köszi :) :))))))
2011. szept. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!