Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zongoraművem....

Van egy saját zongoraművem. Megosztom videó formátumban, de ha kiteszem a PDF kottát és esetleg túl "jó" lenne, akkor ellophatják :S?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor kiteszem a PDF-et is, de ha igen akkor inkább maradok egy videónál. Lehet hogy jó lett nemtudom. MAjd ha kész ideírom a linket. Birodalmi Megszállás (Imperial Ambush) a neve. Tudom hogy nem egyezik a 2 név de ez angolul jobban hangzott :).
2011. szept. 3. 23:43
 1/3 anonim válasza:
Hogyha kiteszed a PDF-et, azt persze ellophatják sajnos. :SS Nekem sok számom van youtubeon, ami feldolgozás, és én is félek, hogy ellopják, mert az ismerőseim szerint nagyon jók. De nem lehet ez ellen mit tenni, maradj a videónál, azt biztosan nem lopják el. :)
2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor beteszek egy zongorát háttérnek és alatta zene fog menni. Max az fogja ellopni aki abszolút hallású XD. De az meg szerez magának :P
2011. szept. 4. 15:21
 3/3 mbalage ***** válasza:
100%

Szerintem a videót is lelophatják, leszedhetik. De ha előtte levédeted a művedet az Artisjusnál (vagy közjegyzői letétbe helyezed az anyagot, de az drágább), és ennek tényét a közzétett anyagban is jelzed, akkor már nyugodtan alhatsz. Ha valaki ezek után mégis felhasználja, és (adja Isten) sikerre viszi a zenédet, akkor követelheted a jussodat, mivel a te kezedben jogi bizonyító erejű adu ász van.


De azt megkérdezném: miért akarod feltenni a kottát, ha nem akarod, hogy más is játssza azt?! Ha rám hallgatsz, ne aggódj azon, hogy "túl jó" a zenéd. Ha valóban jót alkottál, akkor benned van a potenciál, és képes leszel rá később is. Inkább örülni kell, hogy megismerik az emberek a zenédet - a legtöbb zenésznek épp az okozza a legnagyobb fejtörést, hogy ezt elérje!

2011. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!