Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Demjén koncert, dec.30. Aréna...

Demjén koncert, dec.30. Aréna - jön valaki? hová érdemes ülni? Melyik a legjobb szektor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Állni a legjobb és csápolni!:):)
2011. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3 órát végigállni nem fárasztó?


tömeg nem "tapos" el?


biztonságosabb ülni, nem?

2011. szept. 5. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mi már évek óta kijárunk, és mindig állunk. Én mondjuk 21 éves vagyok, nekem nem gond, de a szüleim is végigállják gond nélkül (50 évesek), és jobban is szeretjük így, hogy állunk. Azért az a réteg, aki Demjén koncertre jár, nem az az eltaposós fajta, úgyhogy ettől ne félj. De persze, ha te úgy jobban érzed magad, vegyél ülő jegyet, csak az jóval drágább. Ráadásul ha szemben ülsz, akkor borzasztó messze vagy a színpadtól, és kb csak a kivetítőt látod, ha meg közelebb vagy, akkor viszont oldalt vagy, és azért nem látsz rendesen. Ezért én az állást pártolom, de ahogy te érzed!
2011. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot!

Szeretem a részletes, pontos, okszerű válaszokat:)


Még nem voltam nagy Demjén koncerten, de mindenképpen szeretnék a jövőben minél többen részt venni.


Ő a kedvenc előadóm...(még elmennék az Eddára is...igaz, az Körcsarnokban lesz október hóban)


9.900 Ft az álló jegy (tehát az sem olcsó, de úgy érzem, megéri)


[link]

2011. szept. 6. 22:01
 5/8 A kérdező kommentje:

egyéb, további vélemények?

köszönöm

2011. okt. 22. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is az állójegy a legjobb,főleg hogyha be tudsz kerülni az első 5 sorba,mert jobban tudod élvezni a bulit,én hétfőn voltam hasonló nagy koncerten,álló jeggyel,másfél órával kezdés előtt ott voltunk,és első sorban álltunk,hatalmas élmény volt,ülve nem tudnák koncertet végig nézni
2011. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. dec. 25. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:jó szórakozást!mennék én is,csak Pest nekem túl messze van
2011. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!