Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapesten hol és mennyiért...

Budapesten hol és mennyiért lehet venni beats by dr dre fej vagy fülhallgatót? Mennyibe kerül a legolcsóbb beats by dre dre fej vagy fülhallgató? Megéri venni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert az mp4-mp5 lejátszómnak nem rég tönkre ment a fülese,és most azon gondolkozok,hogy milyen fej vagy fülhallgatót vegyek,előre is köszi a segítséget :)
2011. szept. 5. 13:32
 1/2 anonim válasza:
A google a barátod
2011. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 endre977 válasza:

Én a nyáron vettem bets studio-t és a helyzet az hogy nagyon sokat keresgéltem és 3 helyet találtam ahol lehet venni: pixmania.com, media markt és az andrássy úton található istyle. De az ára akárhol szeretnéd venni rettentő drága.(a studio konkrétan itthon 85 ezernél kezdődik, a tour 50 körül) Anyagi helyzetedtől függ hogy neked megéri-e, maga a fejhallgató nyilván prémiumkategóriás, hangminőség és zajszűrés pofaszaggató, de elképzelhető hogy ezt megtalálod egy 50 ezres sennheiser vagy akg fejesnél is. Persze azok akik beatset vesznek mint jómagam nem csak a hang és anyagminőség hanem a dizájn és név miatt is veszik...

Remélem segítettem

2011. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!