Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem bízok a híres előadókban,...

Nem bízok a híres előadókban, zenekarokban. Olyan érzésem van, mintha nem lenne természetes, a háttérből lenne irányítva. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Vannak köztük jók, mégsem szeretem őket annyira, mint a kisebb zenekarokat, amiket csak pár ezer-tízezer ember ismer.
2011. szept. 5. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

talán azért, mert a tényleg híreseknek már muszáj megfelelniük a rajongóknak és -bárki bármit mond- irányítva vannak. a pénz mozgatja a dolgokat és nem a zene szeretete...és sajnos meghallatszik, ha már a zenélést munkának tekintik és nem a lényükből fakadó művészetnek -lehet az a zenész a világ legjobbja is.

nekem erre a legjobb példám a Quimby, ami közel 10évig tartó szerelem volt. de amikor a Kilégzés album sikere után direkt slágereket kezdtek írni, akkor valami eltört bennem. pedig a zenekar tagjait azóta is szeretem és a hobbi zenekaraik koncertjeire rendszeresen járok, de így együtt már szinte nevetségesek.

2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a zenéből indulok ki, hogy az bejön-e, tudok-e vele azonosulni, kifejezi-e az érzéseimet, hangulatomat, stb. Számomra nincs jelentősége hogy mennyire híres az előadó, milyen gépezet áll mögötte. Így aztán vannak sok milliós és alig pár ezres nézettségű dalok a kedvenceim között. Úgy általában azt gondolom hogy ez szórakoztató ipar, tehát az a célja hogy szórakoztasson. A mögötte lévő ideológia, üzlet mellékes, számomra legalábbis nincs hatással egy zene élvezeti értékére.
2011. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!