Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valakinek ismerős ez a zene?

Valakinek ismerős ez a zene?

Figyelt kérdés

Ha valaki felismerné ezt a zenét, akkor nagyon megköszönném, ha leírná a zene címét! :)


Nem olyan régi zene, a klipjére emlékszem csak.

Az egész klipet egy csávó szemszögéből látjuk, és a lényeg, hogy felkel és elindul kocsival valamerre, a kamera felvesz minden cselekvését a csávónak, később, egy felvesz egy stoppos csajt, aztán összejönnek, és elmennek együtt bulizni, közben az egészet a csávó szemszögéből látjuk.

Sok minden történik, de végül összevesznek a csajjal, és a legvégén meg a csaj lelövi a csávót.


Nem olyan ismert zene, de mivel a klipje jellegzetes, ezért bízom abban, hogy valaki tudja melyik az. :)

Előre is köszönöm! :)


2011. szept. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
konkrét ötletem nincs, de ha magyar akkor netán 1 kicsit kevésbé ismert tankcsapda dal lehet
2011. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, külföldi zene. de azért köszönöm a segítséged! :)
2011. szept. 6. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ha külföldi a zene akkor ennyiből lehetetlen kitalálni. Amerikai zenéről lehet szó abba biztos vagyok. Így a semmiből netán Bon Jovira vagy Eminemre tippelnék.

Egyéb információ?

2011. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nincs több. :\
2011. szept. 10. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen stílusú zene? Rock, vagy valami lassú zene, vagy pörgős.... stb..? Szokták a rádióban adni?
2011. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elektronikus zene, és lassú zene inkább.

Rádióban, ott még nem hallottam.

2011. szept. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!