Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok most Király L....

Mit gondoltok most Király L. Norbiról?

Figyelt kérdés

Az X-Faktornak már a 2. szériája megy, így az az időszak már lecsengett, és már (úgymond) saját száma is van.


Mit gondoltok róla?


2011. szept. 6. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy tehetségtelen énekelni nem tudó "zenész".

A zenéje meg egy kalap sz*rral egyenlő amint letér a Joe Cocker-es stílusról.

Az volt a mákja hogy annyira szerencsétlen volt hogy már vicces még az elején:)

2011. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Az meg ki a tököm? Nem nézek zsidaj tv-t.
2011. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyéb válasz?! Esetleg olyanoktól akik voltak a koncertjén? (én voltam, de erről majd később...)
2011. szept. 6. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tényező, ezért nem is foglalkozok vele. Nem tudom milyen hangja van, gondolom ha tehetségkutatót nyert, akkor jó, de nem tett le a zenében még semmit sem az asztalra, úgy tekintek az ilyenekre, mint a még csak fél éve zenélő zenekarokra.
2011. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért felpontoztalak... (miért írsz ha azt sem tudod ki ő?)
2011. szept. 7. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi bajom... szerintem csak úgy tudná magát megtartani ha szerezne magának egy punkrock esetleg metál bandát.. a hangja ahhoz áll közelebb..
2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KLN LFT válasza:
100%
Király L Norbert maga a tehetség, a ritmus és a zene. A hangja különleges, egyedi. Aki nem szereti az AC/DC-t az Norbi hangját sem fogja szeretni. A verseny óta rengeteg turnézik, fergeteges hangulatot teremt amerre jár,és sokat fejlődött. Elkészült Norbi 11 saját új dala. Az lesz majd a meglepetés a javából.
2011. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt azért túlzásnak érzem, hogy istenítsük. :D De egyébként igazad van. Eddig 2 koncertjén voltam, nagyon jó hangulatot csinál, a Tankcsapdát kifejezetten szépen énekli, és a "Valahol Elveszett" c. dalt is hallottam ami szintén jó volt. Szerintem teljesen rendben van a srác. Az AC/DC -s feltevéseddel 100% egyetértek. :)
2011. szept. 9. 00:47
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Na ha ezt egy AC/DC rajongo olvasna...


Nem kedvencem, de szeretem az AC/DC-t, de Kiraly Viktor egy nagy 0.

2011. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hogy Király Norbinak hívják az illetőt :-) Mindegy, egy kutya :-)
2011. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!