Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikkor lesz nyílt nap?

Mikkor lesz nyílt nap?

Figyelt kérdés
Mikkor lesz nyílt nap a Nyíregyházi wesselényi miklós középiskola szakiskola és kollégiumban?
2011. szept. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Google: "wesselényi miklós középiskola"


első találat:

[link]


Itt van minden információ kiírva, ami naprakész lehet. Az elmúlt három alkalom november 17/18/19 volt, így most is azon a héten lehet, de azt már te is ellenőrizni tudod ha felkeresed és figyeled az oldalt.


(a témakör pedig nem szórakozás, hanem közoktatás. A mikor viszont egy -k, a nyíregyházi pont nem nagybetűs, az intézmény neve meg pont nem kisbetűs... mondjuk hasonló átlagú emberek vesznek fel oda, mint amit te nyelvtanból produkálhatsz, úgyhogy reálisan gondolkozol).

2011. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

„mondjuk hasonló átlagú emberek vesznek fel oda, mint amit te nyelvtanból produkálhatsz”


na, azért aki ott tanár, annak valószínűleg jobban megy a fogalmazás, vagy arra gondoltál, hogy „hasonló átlagú emberekET?” :D

2011. szept. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, elírtam, és pont egy olyan szónál amitől kétértelmű lesz.


Néha kiakasztja az embert, hogy hogy képes valaki így megfogalmazni és beküldeni egy kérdést, vagy hogy nem képes az ilyenkor eredményesebb Google-segítséget választani. De mindegy, úgyis a válaszoló lesz a hibás, hiszen objektív válasz helyett szubjektív is mert lenni.

2011. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ja és bocs hogy ide írtam még én se vettem észre XD


amúgy ebbe az oldalba az is érdekes hogy ha valaki rosszul írt le egy szót akkor mindenki ara koncentrál nem a kérdésre

2011. szept. 8. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!