Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem kapok választ erre...

Miért nem kapok választ erre a kérdésemre?

Figyelt kérdés
link lent, normális válaszokat, köszi...
2011. szept. 8. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. szept. 8. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy olyan, hogy kiemelheted a kérdésed. Am szerintem tedd át a Kultúra, közösség - Művészetek alkategóriába.
2011. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kiemeltem, és már egy fél éve nincs semmi...
2011. szept. 8. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:

En pl azt se tudom mi az a doromb:(

Szerintem vidd szakertohoz vagy nem tudom.

2011. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hangszer...mindegy
2011. szept. 8. 20:10
 6/7 mbalage ***** válasza:
100%

Legjobb tudomásom szerint a doromb anyaga általában teljes egészében fém. Valószínűleg rozsdamentes acélból van, esetleg valamilyen bevonat van rajta a korrózió ellen. Ezért a legfontosabb, hogy ne maradjon vizes (nyálas), használat után le kell mosni és gondosan megtörölni. Esetleg, ha hosszú ideig nem lesz használva, érdemes lehet vékonyan beolajozni, az taszítja a nedvességet. Persze használat előtt az olajat el kell majd távolítani róla, erre egyszerű szappan, vagy mosogatószer is jó.


Ha viszont fából van a nyelv (vagy akár a test is), akkor érdemes egy hangszerészt felkeresni. Az biztosan tud javasolni olyan favédő, tartósító anyagot, ami az emberi szervezetre sem ártalmas. A fa esetében különösen fontos, hogy ne áztasd meg nagyon, és mindig töröld szárazra.

2011. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm...:)
2011. szept. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!