Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert nem enged jatszani a...

Miert nem enged jatszani a WoW-al? (uj jatekos vagyok)

Figyelt kérdés

Szoval letoltottem a World of Warcraftot (WoW) ,regisztraltam meg minden ,de mikor be szerettem volna lepni a jatekba nem egnedte..most mit tudjak csinalni?


Eleget probalgattam mindent,de lassan kezdem megunni a probalkozasokat.

Valaki tudna segiteni?


2011. szept. 8. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hallod. az isten sem akarja hogy elcseszd az életed... ha már kocka akarsz lenni legalább legyen stilusod és keress valam igényeset.. a saját érdekedben kérlek...
2011. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

te milyen "igenyesebb" RPG-re gondolsz?


mondjuk walszeg bele se kezdek,mar most felbaszta az ayam a WOW.Deluten 6-7 kor kezdtem el tolteni (10 GB-s) es most 11 korulre fejezte be a letoltest.Nem eleg hogy egy csomot vartam meg ez a szar se akar elindulni,szoval TORLOM.

2011. szept. 8. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:

az igényesség alapbol ott kezdődik hogy nem kell 1 napig telepíteni.

másodszer pedig a grafikája nem 1995 ös nintendó szintű. ( ráadásul magas a gépigénye)

harmadszor pedig a kasztok nem merülnek ki olyan primitívségen hogy warrior meg paladin... ( ha másba nem legalább kaszt nevekkel lettek volna kreatívak.)

wow kora beli játék ami übereli pl a Lineage2

a legujabb része csak 6 gigás szebba grafika több a kaszt és kidolgozottabb és kb 20 perc alatt felteszed tört szeroval együtt minden nehézség nélkül.

kicsit ujabbat akarsz ott van az Aion az kicsit primitivebb de ujabb játék...

esetleg vindictus igazi akció MMorpg a grafikája gyönyörü gépigénye kicsi játékélmény szuper ( 2 gigabájt)

3 játékot mondtam amik messze überelik a wowot és bárki feltudja telepíteni őket... a wowal csak a szánalmasak játszanak... akiknek nincs stilusuk.

2011. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!