Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sound Blaster Live! CT4670...

Sound Blaster Live! CT4670 -es hangkarihoz milyen drivert szedjek le? (XP) Mert leszedtem kb 20-at és abból egyik sem volt jó, mind1ire azt írta h nem talált sound blaster hang kártyát. Már kb 3 órája ezzel b*szakodok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

kx Driver:


[link]


vagy


[link]


de előtte töröld azokat, amiket előzőleg felraktál.

2011. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kX Setup hasn't detected any kX-compatible devices. Please try to reboot and re-run the installation program. Make sure your card is supported by the driver (review the FAQ for details).
2011. szept. 10. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valami a kártyáddal lehet.Az is lehet, hogy már túl sok volt neki a telepítés. Nem ártana egy XP csere.
2011. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt telepítettem újra xp-t azelőtt jó volt hangkari, csak nem tudom hogy milyen drivert-t tettem fel, csak arra emlékszem hogy sokat szenvedtem vele de most semmikép se jön össze. annyira emlékszem hogy a driverbe volt audio hq program vagy mi azzal lehetett elég sok mindent állítani.
2011. szept. 11. 10:08
 5/5 anonim válasza:
hmm, sok sikert ! én is 1 hetet szenvedtem mellette legalább, mÍg a sÍma, beépÍtett karimhoz találtam korrekt drivert xp-re...Kitartás ! xĐ
2011. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!