Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a 30Y-t?

Szeretitek a 30Y-t?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Tucat, jajgatósan éneklős, nagyon elvontnak és mélyértelműnek tűnni akarós, de valójában kb. random mondat generátorral gyártott szövegű f*szság, tipikus ál-művészet, mint a kubista festmények(gy.k. nagy piros négyzet a vászon közepén, esetleg mellette egy kisebb sárga).

Tarisznyás-szakállas bölcsészhippiknek/médiakommunikációs gyökereknek, meg a hasonló semmirekellőknek való bennfentes zörej, amire a romkocsmák mélyén, a füstös sarkokban kortyolgatják az abszintot, nemtől függően dudorodó gatyával/nedvesedő puncival élvezve a "beavatottság"-ot, és persze lehordva mindenkit, aki kimondja, hogy ez egy értelmetlen baromság.

Mindezt azzal indokolva, hogy "mert nem érted, miről szól". Persze a kérdésre, hogy miről is szól, sosem kapsz egyértelmű választ, mindig csak ilyesmiket, hogy : "hát öö, izé, ezt most így nem lehet konkrétan megmondani, érted, minden ember számára mást jelent". Aztán ha nekik szegezed a kérdést, hogy "Számodra mit jelent?", a válasz általában az előttük lévő ital egy kortyra felhajtása, majd egy foghegyről odavetett "figyelj, nincs kedvem ezen vitatkozni, mert úgysem érted meg", és szépen elsétál a következő italért.

2011. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tökéletes megfogalmazás.
2011. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Első: Tényleg jól fogalmazás!
2011. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
73-as tied nem a legjobb :D
2011. szept. 10. 20:10
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem még gépelés közben nem tudta igazán eldönteni, hogy "Tényleg jó fogalmazás"-t vagy "Tényleg jól fogalmazol"-t írjon, és ez lett belőle :D

Első voltam.

2011. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sötét szobában írtam, ráadásul figyelmetlen voltam. Jó fogalmazást akartam írni, bocsi!
2011. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Megbocsájtunk. De többet elő nem forduljon XD
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És most meg én írok hülyeséget: nyilván a "nem" helyére "ne" kell :D
2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Első: régóta keresem a szavakat, nem tudtam volna ilyen szépen körbeírni ezt a stílust :D

Tehát, nem szeretem :D

2011. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

23:03:

Hát igen, így visszaolvasva én is vállon veregettem magam, hogy milyen jól sikerült XD Íróként nagy karrier várt volna.. :D

2011. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!