Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted Németh Katicat?

Szereted Németh Katicat?

Figyelt kérdés

Én nagyon !


katica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2011. szept. 11. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem youtube-on linkelték be, amit énekelt, de nekem nem igazán jött be, se a szám, amit énekelt se a hangja.
2011. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be , se a hangja se a csaj! Inkább az Enikő :D
2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És az előző ? :


http://www.youtube.com/watch?v=Lovy42ghbm4



Ez énekverseny, nem modellverseny :)

2011. szept. 11. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ikrek jöttek be, meg a fekete srác az elejéről (a neve nem jut eszembe)
2011. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
az kih ? xD
2011. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaziból is ismerem és szeretem. Ha tudnátok milyen hangulatot tudott egy-egy dalával az iskolában csinálni...

:D


Ilyenkor picit izgul, néha téveszt, de egyébként - a szó legpozitívabb értelmében- egy dög a színpadon.

2011. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mondd meg neki, hogy imádom !!!


Sajnos attól félek, hogy Enikőt viszik tovább, őt meg nem - két ex x-faktoros hülyén nézne ki továbbvinni, enikőre meg annyira rá vannak cuppanva, mert megható világslágereket énekel, meg csinálják köré a felhajtást.

Gondolom, ő már tudja, mi lesz, hisz rég leforgatták a válogatókat.


De ne legyen igazam !!!


Tavaly már teljesen levett a lábamról, és van egyénisége.

Életemben nem vettem még meg ilyen tehetségkutatók cd-jét, nem küldtem sms-t, de Katicáért még ezt is vállalnám.

2011. szept. 11. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd átadom neki, hogy van egy lelkes rajongója. :)

Katica már biztos tudja az eredményeket, de nem mondhatja el nekünk, így marad az izgulás, hogy bejutott-e élő showba, vagy sem. Reménykedjünk a legjobbakban.

2011. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Esetleg írhatna majd ide is :)))


Nagyon örülnék neki ! Egyszerűen imádom, annyira aranyos csaj, és teljesen leesett az állam a hangjától már tavaly.


Csak az a baj, hogy pl. tegnap is alternatívabb számot választott és ez megosztja az embereket, sokan a hétköznapi dolgokra vevők - ilyen slágeres dolgokra, mint amit Enikő csinál.

Katica egyéniségnek is, stílusban is és tehetségben is a legjobb. Hajrá Katica, nagyon szeretünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!