Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metált kedvelők! Vélemények...

Metált kedvelők! Vélemények erről a számról?

2011. szept. 13. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a zárt osztályon a helye, aki ezt a klipet csinálta :D

Na meg a zene.. én szeretem a metálnak sok műfaját, folk, heavy, szimfonikus, progresszív, speed, neoklasszik, de számomra konkrétan ez a szám kb. a techno-val van 1 kategóriában, 20 mp hallgatás is már sok belőle..

2011. szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lol. Nekem nem jön be.
2011. szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tetszik a ***** válasza:

A klip szar, kevésbé értelmes.


A zene pedig... eléggé ismert akkord sorral próbálták eljátszani az egészet. Nincs benne se tagolás, se jó kezdés vagy zárás. Az ilyen egyszerű szerkesztésmódban rengeteg előadó van, egyébként se jön be. Akár mondhatnánk, hogy ez egy egyszerű alap az ilyen stílust tanulóknak. Nem hallgatnám meg többször.


Mondjuk a zenészei nem feltétlenül rosszak.

2011. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hááát nemtom... a klip totál psycho, a zene meg olyan 4 kvintes cucc, aztán 1:50-től megjelennek a Kerry-féle 0-0-0-0-0-0-0-0 riffek +deathes tekerés :D úgy összegezve: tipikus 250. sablon deathmetal banda, bár a hörgő levágott fej elég eredeti volt :DD
2011. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem lesznek a kedvenceim. Viszont a klip nagyon ott van. x)
2011. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!