Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a zenének a címe...

Mi ennek a zenének a címe (egy sor, dallam)?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miről szól a klippje, nem tudom, hogy ki énekli, se azt, hogy mi a címe. Egyetlen egy sor van a fejemben, ami kábé úgy hangzik, hogy "Á rili ván (tu)..." Egy nő énekli, és emlékeim szerint van benne olyan rész, ahol valamit csak suttog. Talán valami olyan rész is van benne, hogy van valami egyszerű alaphang talán valami hümmögés(?), és abba valaki kicsit belefügyül. Nem magyar zene.
2011. szept. 13. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Az "Á rili ván (to)" Az valószínűleg: I really want you. Nézd meg youtubeon. Én cs egy paskót találtam: http://www.youtube.com/watch?v=m3K7JJ0Snus
2011. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy I really want to ... , viszont ez a sor kb egy millió számban benne lehet, ebből félmilliót nő énekel.
2011. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm, remélem majd sikerül megtalálni. :)
2011. szept. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!