Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik ez a zene? (Link a...

Tetszik ez a zene? (Link a leírásban. )


2011. szept. 16. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészen bejön :)
2011. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ennek örülök. :D

Eléggé ismeretlen banda, ezért is érdekelnének a vélemények. Nekem nagyon bejönnek. :D

Itt egy másik szám is tőlük, ha valakit érdekelne:

http://www.youtube.com/watch?v=F1W3Brb_czQ

2011. szept. 16. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

A szám maga nem rossz - az énekes hangja viszont valahogy nem az igazi (ennek ellenére passzol) és kicsit zavaró az erős akcentusa is.

A klip viszont tényleg borzalmas, de szerencsére esetünkben ez számít legkevésbé.:)

2011. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2011. szept. 18. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a dal, nagyon érdekelne a magyar változata, ezért ha gondolod szívesen segítek lefordítani. Én se vagyok perfekt angolból, de van jártasságom a dalfordításban, mivel már magam is készítettem többet is.


Sajnos viszont én csak úgy tudnám, hogy most hétvégéig (Vasárnap estig) csinálom meg, mivel a tanulás és az előkészítő óráim mellett nem igazán futja az időm másra hétköznap. Ha érdekel, és még nem találtál mást a fordításhoz, akkor írj egy levelet: lunamagica@freemail.hu

2011. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nocsi, másik helyre akartam O_O
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Bocsi
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Valaki kért dalfordítást, Neki akartam válaszolni, csak ide ment el az üzenet... Még egyszer bocsánat!)
2011. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :)

De azért a véleményed megosztanád a zenéről? *.*

2011. szept. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!