Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Guns N Roses vagy Rolling Stones?

Guns N Roses vagy Rolling Stones?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik banda jobb, és van/volt nagyobb hírneve?
2011. szept. 17. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet összehasonlítani... Eleve kb 20-30 év különbséggel indultak. A Rolling Stones a műfaj egyik legnagyobb ősi klasszikusa, a Guns kisgyerek az előbbihez képest. Mindazonáltal a mi generációnknak már lehet, többet jelent GN'R
2011. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"A '60-as évek a Rolling Stones-é volt, a '70-es az Aerosmith-é, a '80-as pedig a miénk, a Guns N' Roses-é." Slash

Tökéletesen igaza van.

2011. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért előzővel vitatkoznék, az első Guns album '87-ben jelent meg, tehát csak a '80-as évek legvégén törtek fel. A '80-as évek a metalé volt, a Metallicáé, az Iron Maidené, lehetne sorolni. A '90-es évek eleje, na az igen.
2011. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem érdemes ilyen szempontból (melyik a jobb) hasonlítgatni őket. De valami van abban, hogy mikor a Guns feltűnt sokan a korai Stones-hoz hasonlította őket...
2011. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, teljesen jogos, egyik sem jobb mint a másik, csak tudjátok, ezt a kérdést indulatból tettem fel, mert apám elkezdte mondani hogy a rolling stones sokkal jobb és elismertebb volt mint a guns. én meg eléggé Guns N Roses fan vagyok ezért kitettem. amugy pedig tudom, mind a kettő a maga idejében volt jó:D
2012. jan. 23. 18:53
 6/7 anonim válasza:
100%
még most is jó mind2! zenén felesleges vitatkozni mert mindenki ízlése más. szerintem mind2 nagy és nagy hírneve van mind2nek ilyeneken felesleges vitázni :-) ma is arat mind! én 19 vagyok és keith richards/rolling stones fan , nameg persze guns and roses és a többiek.
2012. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne várd,hogy válasszak xD mindkettőt imádom,de háát...a Guns-t kicsit jobban :$ xD
2012. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!