Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó DJ nevet tudtok...

Milyen jó DJ nevet tudtok nekem adni?

Figyelt kérdés

olyat, ami biztos nem foglalt, és jól hangzik.

a médiában nem fogjátok hallani sohasem, mivel csak úgy hobbiszinten csinálgatok pár számot a gépemen


lehetőleg nem Gazdag Gergő néven akarom feltölteni a számaimat. most, hogy leírtam a saját nevem e6t, ezt szeretném tisztázni: nem leszek Dj Rich!!!


2011. szept. 18. 10:41
1 2
 1/18 Chuck Norris. válasza:

figyelj haver ha magadnak egyedi DJ nevet akarsz találni akkor nem itt kellene feltenned kérdés formájában.

nehogymár egy ilyen alap dolgot mint a DJ neved ne tudd megtalálni.. a lényeg hogy passzoljon az egyéniségedhez és a tulajdonságaidhoz .

2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
DJ GYIK
2011. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

az a baj, h nincs elég fantáziám, hogy ilyet kitaláljak :D

azért se szeretek könyvet olvasni, mert nem tudom elképzelni az olvasottaakat, ezért filmet nézek


My fantázia:

0% WWWW................................................ 100%

2011. szept. 18. 10:56
 4/18 A kérdező kommentje:
az ott vagy 100 db pont volt, csak a gépezet lespórolta :-(
2011. szept. 18. 10:57
 5/18 anonim ***** válasza:
ez jó, mert ugye a dj-zéshez sem kell sok fantázia :D
2011. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy csak akkor használhatod a DJ előnevet, ha DJ vizsgát teszel? A jogdíjakkal is gondod lehet később. De ha már nevet kell választanod, legyél DJ ExtremeButtonPressure.
2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Chuck Norris. válasza:
A DJ vizsga bizonyítvány csak egy papír.. nem azt mondom hogy nincs értelme mert a vizsgán igenis meg lehet tanulni nagyon fontos dolgokat. én csak azt mondom hogy nem egy darab papírtól lessz valaki DJ..
2011. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

én mindig úgy találok ki számokat, hogy hallok valamilyen hangot, és akkor kitalálom, hogy az milyen jó lenne, ha benne lenne egy számban. pl. sétálok az utcán, hallom ahogy kopog a cipőm a földön, és közben zörög a zsebemben a kulcs. és akkor rájövök, hogy ennek tök jó a ritmusa, és akkor már könnyen megy. csak kell vmi alap amiből kiindulok. viszont névnél ez érdekes lenne (pl. az első betű mondjuk "P", ebből nehéz kiindulni)

nincs szükségem a DJ előnévre, amúgy meg nem hinném, ha "DJ [valami]" néven feltöltenék egy számot, azért megbüntetnének. csak interneten használnám ezt a nevet

2011. szept. 18. 15:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Dj George :D
2011. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a George asszem magyarul György :)
2011. okt. 8. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!