Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hamis ez a szám...

Szerintetek hamis ez a szám és mi a vélemyényetek a csaj hangjáról?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel néztük a vidijét a csajnak, és szerinte elég hamis volt az egész szám. Szerintem meg nem, de végül nem mentem bele mert végülis mindegy.


Itt a link:


http://www.youtube.com/watch?v=QYFrqsSKFM4


2011. szept. 19. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ááá nagyon durván hamis
2011. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon hamis. És ez a nyávogás valami szörnyű, én ilyen videót nem mernék felrakni a youtubera magamról : /
2011. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én úgy vettem észre, hogy van egy skála amit az ember ki tud énekelni. Ez ugye mindenkinél más. És ha efölött, vagy ezalatt van a dal, akkor affektálós lesz, ha hangosan énekel az meg borzasztó. Na nekem ez ez a kategória
2011. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mbalage ***** válasza:

Itt-ott valóban hamis, de nem ez a fő baj vele, hanem hogy teljesen képzetlen! A hangja folyamatosan lebeg, végig bizonytalan. Meg kellene tanulnia a helyes hangképzést egy énektanárnál, és sokat kell gyakorolnia.


A hangkaraktere amúgy sztem teljesen átlagos, de ha akarja, ennél sokkal többet is ki tudna hozni magából, mert a hallása nem rossz. A videófeltöltéssel valóban várhatott volna még...


Mellesleg a gitárját is meg kell tanulnia behangolni. :)

2011. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!