Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy rock koncert tényleg...

Egy rock koncert tényleg olyan erős, hogy az ember egész teste belerezeg?

Figyelt kérdés

Még nem voltam ilyen hangos koncerten. De egy rock koncert tényleg olyan erős, hogy az ember egész teste rezeg, remeg?

Az összes belső szerven érezni a rezgést, dobot meg a többit.

Ez igaz?


2011. szept. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
persze, erzed ahogy az agyad lemegy a kislabujjadig, majd vissza. ez egy kisebb agyrazkodast okozhat, ezert karosa az emberi idegrendszerre a kemeny rock koncertek
2011. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tole semmi bajod, ha erre celzol;)
2011. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem. halláskárosodást viszont lazán kaphatsz. én is kezdek süketülni pedig csak 20 éves vagyok. és sokkal kevésbé a koncertektől , mint a telefon-fejhallgató kombótól.
2011. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz:D Bajod nem lesz tőle, ha érzékeny a hallásod, és zárt térben lesz a koncert, illetve ha az első sorokban állsz, érdemes betenni egy füldugót, hogy tompítsa a hangot. Én nem tettem be egyszer (egy isteni power-heavy metal koncerten, egy kis klubban), másnap délutánig teremhallásom volt:D
2011. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A lószart. Van egy haverom, aki még a mélynyomóban is tud aludni. Mondjuk nem Motörheaden alkotta, de akkor is szép volt tőle. Igaz, atomrészeg volt...
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!