Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bírjátok fluort? (kérdések)

Bírjátok fluort? (kérdések)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=n7LRNmFA8Mc&feature=related


Ez akkora egy kiba*zott hülyeség de mégis imádom és egész nap ezt dúdolom.:D Valamit tud..:P


2011. szept. 24. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semleges.
2011. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én annyira nem bírom a stílusát. Van akinek bejön de nekem nagyon nem.
2011. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt kár volt így ebéd előtt :S
2011. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 50-es cipőmmel oly mértékben taposnám az arcát hogy a föld túlsó végén kialakulna egy új hegység.
2011. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kifejezetten irritál.Nem bírom, mert amit csinál az nem zene.....bocs, de ebből látszik, hogy ebben az országban milyen jól meglehet élni, ha hülyét csinlsz magadból, vagy ha az is vagy.
2011. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én undorítónak tartom.. egy szánalmas senki SP-vel együtt. legalább énekelni vagy rappelni tudnának. hirtelen felkapta őket a média, de 2 év múlva már sehol sem lesznek (szerencsére)

17/l

2011. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én maradok a metálnál, ők legalább értenek a zenéhez.
2011. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tud valamit... valami SZART.


Olyan f*s hogy ehhez képest a hasmenéstől és hányástól szenvedő szuperhamis hangú ember éneklése a WC-n NAGYON JÓ zene :)

2011. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább maradok a metálnál. Nem tudom mit esznek ezen a f*son az emberek.
2011. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tátott szájjal elszörnyülködve nézem ezt a videót. Ma ezt nevezik zenének? :O mit keres ez a kérdés a "Szórakozás -> Zene" kategóriában??? nem is szórakoztató meg nem is zene! Ez tipikusan a magyar ember hülyeségét tükrözi: attól még, hogy valami nagy ember azt mondja "ez most menő zene" nem kell mindenkinek ezt szeretnie -.-" ... Annyiból tisztelem azt a majdnem 2000000 embert, hogy ezt a szörnyűséget végig bírta nézni/hallgatni.. szerintem az elég szégyen, hogy kb 2 éve még a paradicsommal dobáltad a b*zikat a b*zifelvonuláson, most meg meg kell őrülni értük -.-" .. most van ez az X-Faktor vagy mi, remélem találnak valami újat ami lehet "menőzene" mert már nagyon elegem van ezekből a b*zikből... KERESSÜNK MÁR EGY HETERO GYEREKET AKI ESETLEG MÉG ÉNEKELNI IS TUD ÉS SZERESSÜK ŐT!!!
2011. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!