Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Demi Lovato-ról?...

Mit gondolsz Demi Lovato-ról? (bármilyen téren! )

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
ocsmány, idegesítő a vigyora, ráadásul nemrégiben meghízott, úgy néz ki mint egy 30 éves szülés utáni nő
2011. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Fú, engem is nagyon irritál a vigyora... az már nem is vigyor, hanem vicsorgás. Meg úgy összességében enyhén szólva unszimpatikus.
2011. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondom, hogy nagy kedvencem, sőt eléggé távol áll tőlem a zenéje, de úgy gondolom, hogy mindenféleképpen példaértékű amit az utóbbi időben véghez vitt. Összeszedte magát kiadott egy albumot, biztatja a fiatalságot, ez említésre méltó.

Örülök, hogy ki tudott törni a Disney sztárok közül, sokkalta komolyabban tudom venni, mint egy Selena Gomezt.

2011. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mosolya tényleg nem a legszebb, de arról nem tehet. :) Amúgy a Remember December számát nagyon szeretem.
2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi baja egyeseknek a mosolyával.. Tényleg nagyon gusztustalan ha valaki mosolyog és még fehér is a foga :)

Én nagyon szeretem. Példa értékű amit csinál, a számait imádom. Ő a példaképem :)

2011. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ő a tökéletes példa kép. Megmutatta a lányoknak h fogadják elmagukat <3
2012. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nagyon szeretem Őt, sokat segitett egy betegségben amivel még küzdök, de legalább rádöbbentett arra h ez így nem jó és tenni kell valamit.. Ha ő nem volna, én még mindig mélyen titkolnám a betegségem. MELLESLEG NAGYON JÓK A SZÁMAI! :D
2012. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!