Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen zenét milyen programmal...

Ilyen zenét milyen programmal lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Ebben a számban a refrén alatt hallható ritmust mivel csinálják?


http://www.youtube.com/watch?v=hszZmFRPqx8


2011. szept. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mivel csinálják, azt csak ők tudnák megmondani. Számtalan szoftver létezik (Cubase, FL Studio, Sonar, Reason, stb.), amivel meg lehet csinálni, és számtalan hangminta lemez, amin ilyen dobok vannak.
2011. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
FL Studio-val lehet ilyet, azt hittem ehhez komolyabb felszerelés kell (valami dj pult vagy ilyesmi).
2011. szept. 28. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Cubase-t használok, ami hasonló mint az FL Studio. Voltam profi stúdióban, és ott is ezen dolgoztak. Ezek a programok arra szolgálnak, hogy össze tudd rakni a zene egyes részeit. Az pedig, hogy miből rakod össze:

- felvett hangmintákból

- gyárilag kiadott hangminták

- VSTi plugin (virtuális szintetizátor)


attól függ, hogy az adott hangzáshoz mire van szükség, és "mi van otthon", amiből mazsolázni lehet.

2011. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!