Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hatással van a trance...

Milyen hatással van a trance zene az agyra? Amikor a barátom trace zenét hallgat 1 teljesen más embert látok magam előtt. Elérzékenyül, kedves velem és nagyon érzelmes olyankor, és még utána is. Máskor nem így viselkedik. A zenétől lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet a zenétől, lehet attól hogy közben módosítja a tudatát valami finomsággal. :D Fűvel, vagy lsdvel vagy ecstasyval. :DDD

áhh, én is imádom a trance meg a goa zenét, és mondhatom nagyon el tud vinni. elszállsz tőle még tisztán is.

Hallgasd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=9csgJkEG86s aztán mondd el hogy érzed magad!

2011. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi koze a trancehez...

Pl nalam, ha jol sikerul egy proba, utana kb egy oraig olyan vagyok, mintha megittam volna egy fel uveg whiskeyt...:D


Minden emberrel mas zene csinalja ezt...az a lenyeg, hogy talald meg;)

2011. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tranceba esik
2014. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!