Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A My chemical romance-Teenager...

A My chemical romance-Teenagers c. videoklipje paródia a Nirvana-Smells like teen spirit c klipnek?

Figyelt kérdés
Bátyám azt moondta hogy ez csak paródia,de szerintem nem.
2011. szept. 26. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Van 1-2 hasonló motívum, de szerintem nincs köze a SLTS-hez.
2011. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.=))

Mégis csak nekem volt igazam.:DD

2011. szept. 26. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit most ide leírok... furán fog hangzani, de... KÖSZÖNÖM!


Megváltoztattad az életemet. Akkoriban, mikor feltetted ezt a kérdést, rengeteget jártam fel erre az oldalra. Zenekategóriában nézelődtem/válaszoltam mindig, és aztán megláttam ezt... Mivel nagy szerelmem volt a Nirvana, azonnal megnéztem azt a klipet, mert kíváncsi voltam, hogy tényleg lekoppintották-e őket. Körülbelül az ötödik másodperc után éreztem, hogy "te jó ég, ez valami hihetetlen". Őszintén szólva nem is tudom, mi fogott meg annyira a Teenagers-ben, de azonnal beleszerettem. Onnan indult a My Chemical Romance szeretetem. És ha te nem teszed fel ezt a kérdést, talán soha nem találok rájuk.


Valahogy úgy éreztem, le kell ezt írnom, és meg kell köszönnöm, még akkor is ha sose fogod elolvasni. Talán fura, hogy egy banda hogy mentheti, változtathatja meg az életedet, de nélkülük ma nem lennék az, aki. Szóval köszönöm, hogy annak idején feltetted ezt a kérdést, mert azóta sem telt el nélkülük egy napom sem.

2013. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En koszonom hogy ezt a csodat az en kerdesem altal elhetted at,megtisztelsz vele:) tudom milyen erzes,en meg anno 2009-ben az Evanescence-el eltem at ugyanezt:)

fantasztikus vagy,megegyszer koszonom:)

2014. jan. 2. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!