Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hobbi szinten érdemes ilyen...

Hobbi szinten érdemes ilyen korban elkezdeni tanulni énekelni? Lent

Figyelt kérdés
Általános iskola 6. osztályába tanultam utoljára énekelni. Most 22 éves vagyok és szeretnék megint. Nem valami jó a hallásom szerintem.Esetleg operettet is megtanulhatok? Semmilyen tehetség kutatóban nem akarok indulni csak magamnak.
2011. szept. 27. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak a sajat kedvedre, akkor miert ne? Ez olyan, mintha a sajat kedvedre elmennel utazni vagy beiratkozol hastancra vagy egy fitnessterembe... Es meg ki tudja, mi lehet belöle. Azok a tevekenysegek, amikben elmerülünk, amit szivböl csinalunk, amiert elünk-halunk, azokbol sülnek ki a legjobb dolgok, az kellene legyen a szakmank es az eletünk közeppontja.
2011. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Es meg annyi, hogy minden megtanulhato, ha van hozza kitartasod, de gondolom, amit annyira akarsz, ahhoz van (?). Csupan a penz miatt nem mindegy, mert ugye vannak draga hobbik, de ezt Te döntöd el, mennyit er meg. Javaslom, jol merd fel, mennyibe fog kerülni es döntsd el, meger-e Neked ennyit vagy nem.
2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!