Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a világ legjobb gitárosa...

Luther Buffols kérdése:

Ki a világ legjobb gitárosa hivatalosan?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy slash a másodikk de minenki mást mond az elsőt illetően
2011. szept. 28. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb gitáros. Mi alapján hasonlítod össze őket?
2011. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát azért Slash nem az atyaúristen:) Szeretem a játékát és a stílusát (na meg a Les Paul-ját), de így gondolkodás nélkül Billy Corgan (Smashing Pumpkins)és J Mascis (Dinosaur JR)kapásból ütősebb gitárosok.
2011. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Különböző stílusok különböző technikát kívánnak meg, minden stílusban vannak nagy arcok. Pl. sokan mondják Eric Claptonra meg Keith Richardsra, hogy hú mekkora gitárosok. De hol vannak akkor a tényleg technikás gitárosok? Pl. Pat O'Brien, Jeff Loomis, Chris Broderick, John Gallagher...
2011. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Zenében nincs olyan, hogy "hivatalosan". Ki a jobb: Robert Conti vagy Slash? Jazz-ben az egyik, rockban a másik.
2011. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
Jimi Hendrix
2011. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó gitáros Carlos Santana. De itt egy link győződj meg róla te is:

http://www.youtube.com/watch?v=nPLV7lGbmT4

2011. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ugyan már?! mi az hogy legjobb? meg honnan tudod, hogy Slash a második legjobb? Ilyen nincs.


Mindenki mást mond, tényleg? :D Nyilván mindenki a saját kedvencét :) A "legjobb" szubjektív dolog..

2011. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mbalage ***** válasza:
Hasonlóan nem lehet megmondani, hogy ki a világ legszebb nője. Egyrészt, ezek okbjektíve nem mérhető dolgok, vagyis nem lehet meghatározni a paramétereket, ami szerint reálisan értékelni lehetne őket. Másrészt pedig minden embernek más jelenti a jót: ami az egyik embernek pozitív jellemző, az a másiknak negatív.
2011. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom de szerintem Jimmy Page vagy Jimi Hendrix de inkább Jimmy. Ők nagyon híresek. Nekem a kedvencem a Slash utána Jimmy Page.
2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy ki tud 10 másodperc alatt több Slayer-riffet eljátszani, vagy hogy ki tud technikásan, de mégis érzéssel játszani, nem csak kalapálni a húrokat? Mert amíg az előbbire bármikor ráakadhatsz valami szenzációhajhász kamuoldal lapjain, addig az utóbbiból azért jóval kevesebb van. Jimmyt már mondták, de én még megemlíteném Gary Moore-t is: youtu.be/OAeQjuTVmbU
2014. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!