Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől drogos zene a minimal?...

Mitől drogos zene a minimal? Miért mondják a minimal technora, hogy drogos zene? Mitől a jelző?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:27
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
gondolom mert úgy vannak vele, hogy csak bedrogozva "élvezhető".
2011. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
na. a tuctuc zene ritmusa direkt a szívverésedre fókuszál, nem tudom hogy van ez.. de: "Az alapütem 130 bpm, azaz 130 ütés percenként, ezt veri az emberi szív is, már persze ha be vagy állva." és ha bedrogozol, ezáltal ez tök jó neked.. direkt erre hajt a tuctuc lüktetése szóval pont optimális a drogosoknak!.. anélkül, az emberek többségének meg nem is hiszem hogy élvezhető zene lenne, szóval még egy okkal több hogy használják..
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jóég ekkora baromságot
2011. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért nem véletlenül szól az a zene úgy, ahogy szól..


"droghoz ideális" - ez illik rá.

2011. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a drogos zene amit bekápszerezve hallgatsz. Az meg bármilyen zene lehet, akár csárdás is nemigaz. Akinek meg az elektronikus zenéről csak a drog jut eszébe, az egy szánalmas begyepesedett senki!
2011. szept. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamar drogos zene, akkor legyen mar reggae...az legalabb elvezheto:)
2011. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Producerként dolgozom,és ebben a műfajban alkotok nap mint nap,ezt hallgatok elég nagy %-ban és életembe egy grammot nem szívtam és nem is tervezem! Régen a 2000-es években a Techno,Trance,House vonulatra is ment az anyagozás,tehát különbség nem sok van! De ha buliba lejátszol egy ütősebb Minimal techno számot,főleg akik tudják is milyen a jó minimal,a reakció leirhatatlan,tehát ez is ugyanúgy élvezhető zene,csak van aki nem szereti ennyi! Ízlések és pofonok!:)
2012. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!