Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cool Tv Őszi Premier Filmjei...

Cool Tv Őszi Premier Filmjei Reklámjának a Zenéje?

Figyelt kérdés

A Reklám alatt egy kellemes Zongorajátékszól :D

Nagyon Kellene a Szám Címe .. Kérem aki Tudja az Küldjön egy linket róla vagy írja le a szám címét.


2011. okt. 4. 20:52
 1/6 MedveLámaEmber válasza:
2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon Imádlak <3 Életet mentetél :DD
2011. okt. 5. 20:16
 3/6 MedveLámaEmber válasza:
Akkor leszel a feleségem?:)
2011. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát hallod ha veszel nekem szivárványpónit mely képes rokizni akkor simán :DD
2011. nov. 21. 23:11
 5/6 MedveLámaEmber válasza:
Póni megvan, már a tánctanár is megérkezett. Nehéz volt megfelelőt találni, mert állatidomárnak és tánctanárnak is kellett lennie, és ebből a kombóból meglepően kevés van. Csak egy azerbajdzsáni kecskepásztor vállalta el a munkát havi 1kg kenyér fejében, és szállást is kért a ló mellett az istállóban. Kellett egy magyar-azer tolmács is amely szintén ritka, mint azok a cuki delfinorrú mókusok. Az egyetlen probléma hogy a szivárványpónik ebben a hidegben kicsit merev mozgással rendelkeznek, úgyhogy tanulás közben egy hajszárítóval kell melengetnem, de a forgásoknál mindig elbotlik a hosszabbítóban. Hát igen, honfoglaló ősatyáink is tudták, hogy a lónak is négy lába van, mégis megbotlik. Ezen okok miatt az eljegyzésünk csúszik tavaszig, időjárástól függően kb áprilisban lesz kész a koreográfia,addig is türelmedet kérem. A póninak én a NyanPony nevet adtam, de nagyon tanult, rugalmas személyiség, úgyhogy bárhogy hívhatod.
2011. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A név tökéletesen megfelel az elgondolásaimnak :D

Örömmel látom hogy ennyit törődsz jövendőbelid dolgaival Biztosan valami Gentlemen vagy :DD tavaszig bőven kibírom habár hiányoznifog ahogy hajnalban eteted a kis torz de cuki palackorrú mókusaidat :D Apropó háziállat képzeld szívem beújitottam a józsefvárosiról egy neonkék borotvált mangusztát ... most ő alszik a helyeden amég te az Alpes gyönyörű tájain vakáciozól . már várom a tavaszt addigis csók.: a Te Drágád <3

2012. febr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!