Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Küldenétek vmi feminista...

Küldenétek vmi feminista rapet? :D (magyart)

Figyelt kérdés
barátom folyton ilyen nőket szidó rapet hallgat mostanában és vmi már nekem is kéne :D köntös lenne!!!!!
2011. okt. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát feminista rap nem hiszem hogy van, legalábbis a feminizmus nálam az egyoldalú férfigyűlöletet jelent. Viszont vannak csajok akik jól forgatják a szavakat. Natter mc-t csípem, ha már nő kell aki szexuális témákat is megpendít, de szerintem sértés lenne feministának nevezni :D. Amúgy meg a nőszidó rappek általában nem a tisztességes lányokat hanem az ún. "ribancokat" célozzák, ne vedd magadra ha nem vagy az :)
2011. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom h azokat és ezér nem is venném magamra ha nem a barátom hallgatná és élvezettel adná elő ha összeveszünk..XD
2011. okt. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!