Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy rocker lány aki naon...

Van egy rocker lány aki naon bejön nekem de én rapper vok és mit tegyek? A csaj miatt váltsak oan stilusra amit nem szeretek vagy maradhat igy is?

Figyelt kérdés
segitsetek pls
2008. márc. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi szükség stílus váltásra! A barátommal tök különböző stílusnak hódolunk mégis lassan 1 éve együtt vagyunk. A kérdés csak az h a csajnak bejössz-e, vagy h ő stílusra választ-e párt! Mindenesetre sok sikert!
2008. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én rocker csaj vagyok, és úgy általánosságban nem vagyok oda a rapperekért, de ha jófej srác, jól néz ki, és bejön, akkor semmi gond :) Szerintem nyugodtan próbálkozz be nála. De ne válts stílust! Annyit nem ér, hidd el, és ha így nem tetszel neki, rockeren sem fogsz. Sok sikert!! :)
2008. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég nagy hülyeség ilyenen gondolkodni. AZ én páromnak is teljesen más a zenei ízlése, így ha együtt vagyunk rádiót hallgatunk.

Hogy válts-e zenei stílust, azt az dönti el, hogy mennyire szereted a sajátodat. Én pl. sosem mondanék le a metálzenéről és ő sem a sajátjáról. Így szeretjük egymást. A bulizást pedig kompromisszumokkal meg lehet oldani.

2008. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell váltani, az már nem te lennél. Rocker csaj vagyok, egy évet húztam le egy diszkóssal, ami még a reppernél is rosszab :)
2008. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Én Hip-Hop Dance-t nyomok és Rap-es a stílusom meg olyan zenét hallgatok...

nehogy stílust válts :)

Sztem Ha igazán szeret,vagy nagyon tetszel neki,akkor elfogad olyannak amilyen vagy ennyii :)

2009. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelemben nincsenek zenei, - stb. - stílusok.

Akinek azért van szüksége egy másik ember közelségére, mert ő is ilyen vagy olyan, azt el kell gyorsan felejteni.

Éppen kezdtem kikupálódni, amikor az éppen aktuális kedvesem elém állt egy ultimátummal, hogy x időt ad arra, hogy farmer öltönyben jelenjek meg a színe előtt, stb...

Annyira "örültem az újonnan szerzett zakómnak", hogy nemet mondtam erre...

2010. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként is:

A saját egyéniségedet adod fel önként, ha belemész egy ilyen "játékba".

-Először csak megköszöni az apró szívességeket az ilyen ember. Később elvárja... Ezután már parancsol Neked.

Ha erre vágysz, akkor hajrá!

2010. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pózert ,tököm...


Ez már felháborító.

2016. dec. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!