Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 61 vagy 76 billentyűs szinteti...

Daweee000 kérdése:

61 vagy 76 billentyűs szintetizátor?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, mint teljes mértékben kezdő billentyűs, hogy az a plusz 15 bill mennyit ad hozzá a használhatósághoz, ugyanis a használtpiacot átkutatva két modell között vacillálok, egy (az eladó szerint) kvázi új, 61 billentyűs Yamaha PSR-E303, illetve egy régebbi, némileg lelakott, természetesen drágább, és eleve öregebb modell, ámde 76 billentyűs Yamaha DGX-200 között. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?
2011. okt. 8. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem értek annyira hozzá, nem elsősorban billentyűn próbálkozok, de szerintem attól még hogy régi, nem rosszabb. nekem is 5oktávos van (a 61billentyűs), de egy idő után jobb ha van rajta még egy oktáv. Minél szélesebb a hangterjedelme annál jobb:) Ahhoz, hogy melyikben milyen effektek vannak, végképp nem értek:D
2011. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a tipusu yamahát fogom venni újonnan jótallassal weboldalrol 46E ft ert
2014. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!