Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek a dalomhoz...

Hogyan kezdjek a dalomhoz hozzá? Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok, tudok zongorázni, és 4 éves korom óta énekelek. Az ismerőseim, családom és barátaim szerint jó hangom van. De eddig még nem mertem megmutatni de elhatároztam magam, hogy Dalt írok és ha engedi az időm és a pénzem mert ugyanis egész nyáron dolgoztam hogyha elkészülne egy dalom akkor azt némi pénzért felénekeljem valahol! Szóval kérlek segítsetek.. mi legyen a téma? hogy kezdjek hozzá?
2011. okt. 8. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A dal akkor lesz jó ha magadat fejezed ki vele az érzéseidet. Próbálj valamit megragadni ami foglalkoztat erősen érint téged. Általános témák a szerelem, fájdalom stb. Semmi képen se másolj, próbálj eredeti lenni.
2011. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!