Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobolni, dobolni. De hogyan?...

Dobolni, dobolni. De hogyan? (tanár, stb. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, oda és vissza vagyok a dobolásért, már csak meg kéne tanulni. Magántanár lenne számomra az ideális, de előbb meg szeretném tudni, hogy körülbelül milyen árban van egy óra. Tudom, hogy ez változó, de egy árkategóriát tudnátok mondani? Sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy drága tanárt megengedhessek magamnak, ezért a kérdés. Előre is köszönet dobosok! \,,/_
2011. okt. 9. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Én két éve dobolok, annó mielőtt belekezdtem elég sok tanárnál érdeklődtem. Általában 3500/óra alatt nem (vagy csak nagyon ritkán és nem jó tanárt) lehet találni. A felső határ a csillagos ég, 5000/óráról is hallottam már. Érdemes sokat megkérdezni, esetleg mesélni róla, hogy nem állsz olyan jól, hátha enged egy kicsit. 3000-ből lehet, hogy ki tudod hozni. Nekem sikerült.

Ha gondolod, akkor megadom az enyém elérhetőségét, bár úgy tudom újakat már csak 3500-ért vállal... De ha úgy érzed, akkor írj egy privit.

2011. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SORSTÁRS! :D

én is 15 vagyok, lány, énis tanárt keresek:D még sajnos odáig nem jutottam el, hogy megérdeklődjem, ki mennyiért vállal órát... csak úgy gondoltam, muszáj megosztanom veled, hogy nem vagy egyedül:)

2011. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óóó, úgy látszik nem vagyok egyedül! :) Még mindig vacilálok ezen a dob témán. Remélem sikerül elkezdened! \,,/_ ;)
2011. dec. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!