Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fluor Tomi menőbb mint az...

Fluor Tomi menőbb mint az Aerosmith?

Figyelt kérdés

Van ez a monumentális klip az Aerosmith-től

http://www.youtube.com/watch?v=7nqcL0mjMjw&feature=related


Feltöltés dátuma 2009

nézettség 3 millió.


És van ez a videó Fluor Tomitól


http://www.youtube.com/watch?v=n7LRNmFA8Mc


Feltöltés dátuma 2011

Nézettség 2,5 millio



Mostakkor mi van? Nem értem!!!!!!!

A youtubot az egész világon nézik vagy nem?


Vagy ennyire nem menő már az Aerosmith?


2011. okt. 11. 00:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem nézettségi adatokkal sokkolok, viszont azt elárulom, hogy F.Tomi nem kéne, de az Aerosmith énekesét szétszedném! ;)


Egyébként lehet egy videót többen is feltöltenek, pl. az Aero videókat. És lehet nem mindenki ugyanarra kattint. Nem tudom, igazából olyan ez, mint a tv-s nézettség. Oda is a való világ kell, látod. Elvileg erre van igény. Pedig én személy szerint tartalmas műsorokra vágyom (még szerencse, hogy ott vannak az ismeretterjesztő csatornák).

2012. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fluornak is megvan a maga stílusa de az Aerosmith felülmúlhatatlan megnézném hogy mikor ad a Fluor 800ezer ember előtt koncertet :)
2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én azt is megnézném, hogy hol lesz Fluor xx év múlva...

Majd biztos lesz vele is egy riport, amit úgy kezdenek, hogy egykor híres előadó volt, de ma már nehezen tudja fizetni a hitelt és 3 munkahelye van, az egyik pl. délelőtti műszak egy gyorsétteremlánc egyik kirendeltségében... :D

2013. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!