Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egy koncertre ülőjegyet...

Ha egy koncertre ülőjegyet veszek, de van állóhelyes jegy is, nem mehetek be az állóhelyre?

Figyelt kérdés

Ugyanis a november 10-i Rammstein koncertre elfogytak az állóhelyek, de jó helyen ülőhelyek még vannak. Ha veszek egy drágább ülőhelyet mint az álló eredeti ára, nem mehetek be az állókhoz?

Nehezen tudok elképzelni egy rammstein koncertet úgy, hogy az emberek ülnek. Azért ez furcsa lenne. Vagy az ülőszektorban is ugyanúgy megy a pogó? Ha valaki volt már ilyen rendezvényen, kérem világosítson fel. Köszönöm:)


2011. okt. 13. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi véletlenül rossz témakörbe raktam, amint tudom áthelyezem
2011. okt. 13. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy én néztem, álló még van, csak nem a kiemelt álló. Nos, emlékeim szerint arrafele (a nem kiemelt állón) nem annyira ellenőriznek, de lehet, hogy igen. Másrészt az nagyon rossz hely, mindenki próbálja a másikat egy rácsra feltrancsírozni, hátha többet lát, de valószínűleg pont előtted lesz éppen a legnagyobb darab Rammstein-rajongó. Tehát az nem annyira jó hely, a kiemelt állóba meg értelemszerűen nem mehetsz be.


A pogót meg valószínűleg azonnal lekapcsolnák a biztonságiak; azért ez nem a Sziget.

2011. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

itt azt írja, elfogytak a jegyek a normál állóra. [link]

te másik jegyáruháznál nézted?

2011. okt. 13. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak ezt néztem, és itt van:

[link]

2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én MetallicA-n voltam (Puskásban) És hát sokat kellett volna kerítést mászni hogy átmásszak az állókhoz. Szerintem nem lehet. A biztonságiak is leszedtek volna a kerítésről valszeg...:))))

És nem volt pogó az ülőben, 30-as 40-es korosztály ücsörgött békésen. Ez van... De azért így is jó volt! Bár a színpadból nem láttam semmit olyan qrva messze volt, de legalább olcsó volt a jegy. Ma már álló jegyet vennék!!!!!

De döntsd el Te.

ÜDv!

2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. okt. 14. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!