Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe és/vagy ki az...

Ästher kérdése:

Mi a címe és/vagy ki az előadója annak a számnak, amelyet a Való Világ 5 egyik adásában (2011.10.13-án) játszottak? Részletesen leírom, melyikre gondolok.

Figyelt kérdés

A www.valovilag.hu honlapon a videók között megtalálható egy 2011. 10. 13-ai adásrészlet, címe "A nadrágok is lekerültek Vera és Péter randiján".


Ennek a videónak a legvégén Annamarit mutatják, aki nem örül a két említett egyed viszonyának, és eközben megy valami zene is, ami egyszerűen fantasztikus. Csak annyit hallottam a dalszövegből, hogy "why she always walk away", de hiába kerestem, nem találtam meg a dalt az interneten. Aki megírja nekem az előadóját, annak őrülten hálás lennék, nagyon megköszönném!


2011. okt. 14. 00:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
huuu erre én is nagyon kiváncsi lennék
2011. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mikorka Kálmán123 válasza:
én is kerestem, és sehol semmi! még mintha az is benne lenne, hogy she is leaving me like everything else
2011. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
benne van ez is, igen. a gugli nem dobja ki, mintha nem létezne ez a dal. felkutattam már mindent, de nem találom sehol,.
2011. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
ezt max az RTL tudná nekünk megmondani de ők szarnak ránk, már az egész zene szövegét végig probáltam gugliban, de mintha nem létezne ilyen zene, zenefelismerővel is probáltam úgyse jutottam előrébb, szóval max az RTL tudna segiteni.
2011. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, az Rtl valószínűleg nem fog "ráérni" ilyenekkel foglalkozni... Már a videó alá is írtam kommentben a kérdést, de a kommentemet azóta sem jelenítették meg (pedig nem volt benne semmi degradáló). Azért örülök, hogy nem csak engem érdekel a szám. Én is mindent megpróbáltam már (google, youtube, lyrics.com, stb....), de semmi eredmény. :(
2011. okt. 16. 14:51
 6/15 anonim válasza:

én ma azt csináltam, hogy a youtubeon mindenhova bemásoltam a kérdésem ahol vera és peti látható (videóknál).

egyszerűen nem értem, írtam az impresszumnak RTL, a valovilag5 honlapra ehhez a videóhoz, kerestem a googliban, teljes szöveget tudom és semmit se dob rá ki. tököm ki van, hogy nem létezik ez a szám. ja meg DC++-n is kérdeztem embereket, ott se tudta senki. ncore-on se segített senki, szóval én tényleg mindent átkutattam. de még ma lesz egy segítségem hátha ő tud segíteni.

2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
*bump*
2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hudini válasza:
Sziasztok! Én is keresem ezt a zenét,de teljes szöveget nem tudom, írja le valaki,hátha úgy többre jutok. köszi
2011. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
teljes szöveggel kerestem a gugliban, meg más keresőkben is de ilyen dal nem létezik, vagyis a neten nem létezik ez a dalszöveg.
2011. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fel kéne rakni youtube-ra ezt a videót, és alatta kommentben is körbekérdezni, hogy valaki tudja-e, melyik ez a szám... valaki meg tudná csinálni?
2011. okt. 18. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!