Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok olyan előadókat,...

Írnátok olyan előadókat, dalokat amik a 'dark' kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ,mit értesz a 'dark' alatt...

Kicsit konkrétabban?

2011. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan zenekarokat mint például a Mandragora Scream.:D
2011. okt. 17. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm...említeném mondjuk a The Sundial-t. :) Sympho/black/gothic/doom metal. Nekik vannak olyan sötét, misztikus hangulatú számaik.

A másik tippem a Tristania volna. Itt ajánlanám mondjuk a kezdeti éveket (úgy 1998-2000 körül), itt még érezhető doom/death behatás a zenén, még a későbbi években inkább már sympho/gothic metal. A női ének viszont eléggé operás,ha azt nem szereted, a keményebb számaikat keresd inkább.

Most hirtelen nem jutott más az eszembe, nekem mondjuk ezt takarja a "dark" mint zenei kifejezés.

2011. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Goth metal: Forever Slave - ezt inkább mondanám szimfónikus goth metálnak.
2011. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.=))

2.válaszoló:A The Sundial számai nagyon királyak,ahogy a Tristania-é is.Eddig symphonikus zenét hallgattam,többek között Tristania 'operás' számait is ahogy említetted.

3. válaszoló:Eddig ilyen zenét hallgattam,ezért most változtatni szeretnék,de azért köszönöm,ment a zöld kéz.Persze mindkettőtöknek.=))

2011. okt. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!