Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ehhez? (gitár)

Mit szóltok ehhez? (gitár)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig zongoráztam,most megtetszett a gitár is. Arra gondoltam megtanulok azon is játszani,de nem értek a dologhoz. Páran azt tanácsolták,hogy vegyek nylon húros klasszikus gitárt, mert ha azon megtanulok játszani akkor máson is tudok majd xD. Elsősorban ezeket a számokat szeretném játszani majd a gitáron.: Titanic, timbeland apologize, rózsaszín párduc, fur elise, harry potter stb stb.... Ezt a gitárt néztem ki, mert olcsó és jónak tűnik. Mit tanácsoltok,ez jólenne nekem kezdésképpen és ezekhez a számokhoz? Vagy másikat vegyek és miért?

Köszi a válaszokat elölre is (:

15/L


A gitár : [link]


2011. okt. 19. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

"Páran azt tanácsolták,hogy vegyek nylon húros klasszikus gitárt, mert ha azon megtanulok játszani akkor máson is tudok majd"


Ez szerintem butaság, a klasszikuson nagyon más játszani mint mondjuk egy fémhúros akusztikuson vagy elektromoson.


Mondjuk az alapján, amit írtál, valószínűleg tényleg klasszikus lenne neked a jó választás. Amit likeltél: lehet, hogy maga a gitár nem rossz, csak nekem maga a hirdetés nem nyerő, tuti nem vennék tőlük. Én a te helyedben elmennék egy hangszerboltba a környéken és kipróbálnék néhányat, szerintem jobban járnál.

2011. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!