Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Beyoncé Mezzoszoprán és én...

Ha Beyoncé Mezzoszoprán és én is mezzoszoprán vagyok (Több énektanár mondta) akkor hogyhogy nem olyan a hangom mint az övé?

Figyelt kérdés

pl Jennifer Lopeznek sem olyan mint az övé mégis mezzoszoprán


Lécci ne írjatok bunkó választ


2011. okt. 19. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána mit jelent a mezzoszoprán, és megkapod a választ.

De egyébként a mezzoszoprán magasait nem fejhangból énekelni kell tehetség, ami beyoncénak megvan, neked meg valószínűleg nincs. De a hangszíntől is függ, sőt, leginkább attól, ez meg ezerféle lehet, ne várd el hogy minden mezzoszopráné ugyanúgy hangozzon.

2011. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Érdekes is lenne, ha összesen vagy 6-8 féle hangú ember létezne a világon, azt hiszem ennyi hangszín van, de nem valószínű, hogy több embernek is teljesen egyformák a hangképző szervei, ezért nem lesz teljesen ugyanolyan hangja két embernek :D

A kiáramló levegő sebessége, a hangszálak hossza, feszessége, a gége mérete, a szájüreg, az orrüreg és még sorolhatnám, mennyi minden egyedivé teszi az emberek hangját :D

2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ő hangjuk sem egészen olyan, mint amit a számaikban, lemezekről hallasz (előben pl. egyikük sem nagy szám, különösen Lopez nem). Rengeteg stúdiós utómunka van velük.
2011. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
hát azért Beyoncéról elmondható,hogy élőben kb ugyanúgy hangzik(vagy jobban) mint a lemezein.
2011. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Lopez inkább szoprán sztem. Beyoncé meg ugyan Mezzo, mert a középregisztere a legjobb, de megy neki a szoprán, sőt az alt is, mert hatalmas a hangterjedelme.
2011. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!