Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szóljon a következő számom?

Miről szóljon a következő számom?

Figyelt kérdés
Dalokat írok ,nem vagyok annyira nagyon ismert, szal...de ez mindegy is. Most lesz még egy fellépésem nemsoká,rappelek és éneklek,szeretném ha tippeket adnátok,előre is kösztök. 22/F
2011. okt. 20. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Például elrappelhetnéd, hogy mi a szent szar az a kösztök.
2011. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valami irigy kutya fog ide kommentelni,hogy ez legyen a legnagyobb örömöd az életben te homobuzerkusz.Azt jelenti hogy kössz nektek, de mivel nem ismered a 21. századbeli szlenget, te is valami idióta analfabéte faxkalap lehetsz
2011. okt. 20. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Irigy kutya :DDD Na de ne is törődj vele!

Szerintem szóljon a könnyűvérűségről.

2011. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
drótkerítés?
2011. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1, elég régóta zenélek aktívan, 3 hangszeren (de van itthon még legalább ennyi), nem egy ordenáré tróger rapperre leszek irigy. Az az igazság, hogy a zeneiség korcsai vagytok.

2, vicces pont tőled olvasni azt, hogy analfabetizmussal dobálózol. Én úgy beszélem az anyanyelvemet, ahogyan azt kell, nem 19 helyesírási hibával mondatonként, és nem ezzel a fos, elnyugatiasodott szlenges szarsággal amivel tönkreteszitek a magyar nyelvet. Egyúttal a nyelv korcsai is vagytok.

2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves csodálatos anyanyelvünkkel éppen csak ismerkedő cserediák!Kérd meg egy magyarul beszélő pajtásodat,hogy segítsen szavakba önteni gondolataidat,mert azt hihetnénk,hogy egy speciális nevelést igénylő 16 éves kor ellenére általános iskola 5.-be járó halmozottan hátrányos helyzetű egyén vagy.
2011. okt. 20. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Az írásjelek után még mindig, általában szóközt teszünk. Az általában egy kicsit gyakoribb, mint a soha. Egyébként remekül megtanultál fogalmazni, de ha majd a szitkozódáson kívül valami értelmes visszavágással is elő tudsz hozakodni, keress meg újra.
2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem szitkozódás volt te agyhalott,na ez már az, ba.sszam ki muterod száját =)
2011. okt. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!