Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki tudja ennek a zenének a...

Ki tudja ennek a zenének a címét és előadóját?

Figyelt kérdés

Egy pasi énekli, disco zenéről lenne szó.. Annyit értek a szövegből hogy azt énekli " what we should do" , "never look back" It's not over" és akkor


RiseFM-en szoktam hallani..


2011. okt. 20. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
és akkor nagyon beindul a zene.. :P :D
2011. okt. 20. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz szét, hátha beugrik.


[link]

2011. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt kérdezd meg.

Én a helyedben megnézném a rizs fm toplistáját és a yutyúbon írogatnám végig hogy mekeressem.

Jó kesserkedést!

2011. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, már ezt is megtettem, és a fórumon is kérdeztem! Ott se tudnak segíteni..:( De nem értem hogy miért egymásnak kell segíteni a fórumon, amikor egyszerűbb lenne ha a riseFM-esek segítenének..:D
2011. okt. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szövegben van valami gáz,mármint próbálj reflént vagy valami mást megjegyezni ,mert amit leírtál azzal nagyon nehéz még yutyúbon is pedig ott tényleg minden fent van,és ha csak beírsz egy dalrészletet akkor még a dalt is kidobja ha szerencséd van...Csak jó részletet kéne kiragadnod....
2011. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!